Add light to your life!

Një mënyrë krejtësisht e re jetese ju pret në një rezidence me stil të veçantë arkitekturor, moderne dhe komode. Jetoni, punoni dhe argëtohuni në një komunitet rezidencial të krijuar për nevojat moderne të ditëve të sotme. Ne kemi projektuar me kujdes çdo element me shëndetin dhe mirëqënien tuaj në mendje, duke siguruar që jeta të jetë në harmoni të përsosur – fizikisht dhe emocionalisht. Rifinitura premium në çdo centimetër të apartamentit, zyrës, klinikës apo dyqanit tuaj.

Dyqane/Zyra

Apartamente

Recepsion

Vendparkime

South Residence është një projekt me cilësi superiore qe kombinon sistemet më inovative të ndërtimit, materialet më të mira në treg dhe aftësitë më të larta inxhinierike. Një rezidencë që të emocionon dhe të ngjall ndjesinë e elegancës, sofistikimit, komoditetit dhe luksit.

09
05
07
04
06
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
09
05
07
04
06
previous arrow
next arrow

Vendndodhja

Ky është një destinacion me restorantet, klubet, facilitetet e fitnesit dhe atraksionet tregtare më të mira të Tiranës vetëm pak çaste larg, ndërsa pjesa tjetër e kryeqytetit është lehtësisht e arritshme.